Zpět na hlavní stránku obce

Dopravní spojení

Autobus

V obci funguje pravidelná autobusová linka zajišťující spojení s blízkým okolím. Z následujícího odkazu si můžete stáhnout k vytisknutí vývěsku s jízdním řádem: Dále je možné využít autobusových linek (včetně dálkových) z přiléhajících vesnic Kralice nad Oslavou (3km) a Náměšť nad Oslavou (6km). Seznam všech dostupných linek a vývěsky s jízdním řádem k vytisknut lze stáhnout s následujících odkazů: Vyhledat vhodné spojení přímo z Vašeho města můžete na serveru Jízdní řády. Vyhledávací systém standardně kombinuje vlakové i autobusové spoje.

Vlak

Návštěvníci obce mohou využít železniční stanici v nedaleké obci Kralice nad Oslavou (3 km), která leží na železničním koridoru Brno-Jihlava. Na některé spoje přímo navazuje autobusový přípoj. Další možností je využití železniční stanice v Náměšti nad Oslavou (6 km), ve které staví i rychlíky a spěšné vlaky na trase Brno, České Budějovice a Brno (resp. Bohumín) Plzeň.
Kompletní jízdní řád určený k tisku, si můžete stáhnout pod následujícím odkazem: Jízdní řád k vytisknutí je k dispozici na následující adrese: Vyhledat vhodné spojení přímo z Vašeho města můžete na serveru Jízdní řády. Pokud se nevyznáte v různých slevách českých drah a chcete si dopředu spočítat na kolik Vás přijde jízdenka můžete využít Tarifní kalkulátor ČD.

Automobil

  • Příjezd automobilem je možný po silnici č. 23 spojující Brno a Třebíč. V Kralicích nad Oslavou je nutné odbočit na komunikaci č. 392, která Vás dovede přímo do naší obce. Pro cestující přijíždějící od Třebíče může být výhodnější využít odbočku přímo za stoupáním z Náměště nad Oslavou směrem vpravo na místní komunikaci (Pozor, komunikace nemusí být v zimních měsících udržovaná!).
  • Rovněž je možné přijet po dálnici D1 (Praha-Brno), použít EXIT na 162. km ve Velké Bíteši a pokračovat po silnici 399 ve směru Jinošov, za ním odbočit vlevo na silnici 392 ve směru Kralice nad Oslavou, Březník.
  • Pro plánování automobilových tras včetně zobrazení výsledné trasy na mapě můžete použít například jeden z následujících serverů Plánovač cest - Mapy.cz nebo Plánovač cest - Atlas.
Přejeme Vám příjemnou cestu.
Poslední aktualizace JM, 15.10.2008Jste Pocitadlo Breznik návštěvníkem. WebMaster: Geotrips.eu - virtuální prohlídky, panorama 360 stupňů a interaktivní mapy města obce turistické cesty cyklostezky běžecké trasy lyžařské areály hotely restaurace prodejny.Geotrips.eu
 
Pozor: Tyto stránky již nejsou aktuální, nové stránky obce naleznete na adrese www.obecbreznik.cz